سفارش تبلیغ
صبا ویژن
از جانبازی تا شهادت
درباره ما
منوی اصلی
مطالب پیشین
لینک دوستان
دانشنامه عاشورا
دانشنامه عاشورا
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز : 5
  • بازدید دیروز : 7
  • کل بازدید : 55116
  • تعداد کل یاد داشت ها : 17
  • آخرین بازدید : 99/1/9    ساعت : 12:31 ع
جستجو

وصیت شهدا
وصیت شهدا
آرشیو مطالب
کاربردی

  "علی فرجود" خردسال‌ترین رزمنده دوران دفاع مقدس در گفت و گو با خبرگزاری دفاع مقدس اظهار کرد: ما زمانی می‌توانیم هجمه فرهنگی دشمن را خنثی کنیم که فرهنگ دفاع مقدس را به جوانان این نسل معرفی کنیم.

وی گفت: ما باید فرهنگ دفاع مقدس را ترویج دهیم در کتاب‌های ابتدایی و راهنمایی شهدای والامقام را معرفی کنیم و نیز در کتاب آموزش دفاعی خصوصیات بارز شهدا را به دانش آموزان که سرمایه‌های این مملکت هستند بشناسانیم.

فرجود در پایان خاطرنشان کرد: راهیان نور یک کار فرهنگی بسیار قوی است که به واسطه آن می‌توان فرهنگ دوران دفاع مقدس را تداعی کرد. در آن زمان هزاران جوان و رزمنده با قومیت‌ها و زبان‌های مختلف در کنار هم ایستادند و بر علیه باطل جنگیدیند.

"علی فرجود" خردسال‌ترین رزمنده، جانباز و آزاده 8 سال دفاع مقدس متولد 1349 است که در سال 1359 در سن 10 سالگی از استان گیلان به جبهه‌های نبرد حق علیه باطل اعزام شد. او در عملیات‌های شیانکوه در غرب، فتح المبین، بیت المقدس و رمضان حضور داشت و از ناحیه کلیه، کمر، چشم، سر و ریه به مقام والای جانباز رسید.

 
       مطلب قبلی : من امشب شهید می شم


پیامهای عمومی ارسال شده

+ علی خلیلی جانباز ناهی از منکر دعوت حق را لبیک گفت+ در لشکر 27 محمد رسول الله برادری بود که عادت داشت پیشانی شهدا را ببوسد؛ وقتی شهید شد بچه ها تصمیم گرفتند به تلافی آن همه محبت پیشانی او را غرق بوسه کنند، پارچه را که کنار زدند جنازه بی سر او دل همه شان را آتش زد.....+ خدایا من به جبهه نبرد حق علیه باطل آمد ه ام تا جان خود را بفروشم. امیدوارم خریدار جان من تو باشی، نه کس دگر. سردار شهید حسن شفیع زاده+ برمشامم می رسدعطر شهیدان بسیج مرغ دل پرمی زند سوی گلستان بسیج یاحسین بن علی، ای سرور آزادگان روز محشر کن شفاعت از جوانان بسیج *هفته بسیج گرامی باد*+ متهمانی که مجرم نبودند!+ اعدام کودک شیعه عراقی پس از کشتار اعضای خانواده‌اش در سوریه

+ شرایط عبور از سیم خادار+ آمبولانس ابداعی در جبهه+ نگاه شهیدان به انتخاب شماست ...+ مثل شهدا گناه کنیم !